Team BuildinG

Team BuildinG

Rolf Koops, directeur

rkoops@building.nl

Dieke Sloots, officemanager

dsloots@building.nl

Josine van der Brugge, manager bedrijfsvoering

jvanderbrugge@building.nl

Jelle Pama, programmaleider

jpama@building.nl

Kim Bode, innovatieprogramma's

kbode@building.nl

Henk D. Folkersma, senior consultant RMT

hfolkersma@building.nl

Joram Nauta, business developer bij TNO

joram.nauta@tno.nl

 

Kees Vianen, adviseur duurzaamheid bij Bouwend Nederland

k.vianen@bouwendnederland.nl